2. 10. 2022

Vítej na blogu


Jak vybrat DJ na svatbu a na co si dát pozor?

Dumáte právě nad tím, zda vám má na svatbě hrát DJ nebo kapela? Nebo ho rovnou vybíráte a nemáte ponětí, jak vybrat? Jeho výhodou je široký repertoár a různorodost písniček. Může vám zahrát prakticky cokoliv. Jak si dobře vybrat?
Podle průzkumu se na českých svatbách častěji objevuje DJ a jimi produkovaná hudba. Jen na DJ připadá přes 41 % svateb a 19 % bývá na svatbě DJ spolu s kapelou.
Každá z variant má své výhody a nevýhody. Co hovoří proto, abyste si na svatbu objednali spíše DJ?

Svatební DJ nezabere tolik místa jako kapela.
Není omezen hudebními nástroji či hlasem a může zahrát cokoliv.
Když potřebuje pauzu, jde se najíst, napít nebo na záchod, nikdo to ani nepozná.
Přípravu svého koutku a ozvučení zvládne obvykle rychleji než kapela.
Dokáže hrát nahlas i potichu.
Velkou předností DJ na svatbě je i to, že vám může svatbu klidně i moderovat. Domluvíte si s ním, jak má vypadat průběh svatební oslavy, případná zábava, házení svatební kytice, tombola, dražba podvazku apod.

Jak si vybrat dokonalého svatebního DJ

Písničky dokáže pouštět každý, říkáte si možná. To nejspíš ano, ale pravé umění dobrého svatebního DJ tkví nejen ve schopnosti zapnout tlačítko Play. To pravé umění DJ spočívá v ideálním načasování skladeb i přechody mezi nimi. Dobře vybraná hudba dokáže povzbudit atmosféru svatby a zvednout hosty ze židlí.
dj na svatbu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Záleží také na zkušenostech konkrétního DJ a samozřejmě i na celkové náročnosti a vašich požadavcích. Cena DJ na svatbu. · Hudební produkce 800 - 1300kč/h. · Doprava 3 - 8 Kč/km. Cena obsahuje základní techniku, která je dostačující pro středně velkou svatbu zhruba o 80 lidech. - REPRO 2x800W. - Světelné efekty."
 

CENÍK DJ + základní zvuk+ světla ( svatba do 30-40hostů) 6 hod 5.000,- DJ + adekvátní zvuk+ světla ( svatba nad 40hostů) 6 hod 6.000,- (každá další hodina produkce + 1.000,-) DJ + nazvučení obřadu (zpracování hudby + bezdrat. mic) 1.500,- Při odběru Dj na svatbu tj. celodenní balíček, je čas působení DJ na akci neomezený za zvýhodněnou cenu"


Má cena za službu svatebního DJ začíná na částce 12.000,-kč. Tato částka je konečná za ozvučení párty kvalitním a špičkovým zvukem až pro 1000 lidí, inteligentní osvětlení řízené DMX signálem, dále produkci, moderování her, soutěží a celého dne, včetně dopravného na místo svatby a začátek, jak časově potřebujete."

DJ na svatbu ceník

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram